Montaż i sprzedaż klimatyzacji

Spełnimy marzenia o chłodniejszym powietrzu w mieszkaniu przy wysokich temperaturach. Klimatyzacja staje się powoli standardem w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. To instalacja, która pozwala zadbać o właściwą temperaturę oraz czystość powietrza – łatwa do zamontowania, wydajna i prosta w obsłudze. Jeśli chcesz zapewnić taką instalację również swojemu domowi lub mieszkaniu zapraszamy do kontaktu.

Co oferujemy?

Sprzęt sprawdzonych producentów, takich jak: Fujitsu, LG, Samsung, Mitsubishi czy GREE. Szeroki wybór: funkcjonalności, modeli, kształtów, kolorów, cen. Wiele zastosowań: do domu, do biura, do sklepu, restauracji i innych lokali użytkowych. Nowoczesne technologie, np. klimatyzator z Wi-Fi sterowany przez smartfon. Montaż instalacji prowadzony w oparciu o projekt własny lub powierzony.

Co zyskujesz?

Wysokiej klasy urządzenia, które oczyszczą, ochłodzą lub ogrzeją powietrze. Współpracę z fachowcami doświadczonymi w wykonywaniu zleceń dla klientów indywidualnych i firm. Pewność profesjonalnych napraw serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Efekt wizualny, gdyż bez trudu znajdziesz u nas urządzenia o przykuwającym wzrok wyglądzie. Rozsądne zakupy, gdyż możesz wybierać urządzenia z różnych przedziałów cenowych.

System split oraz multisplit

Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji zarówno w systemie split, jak i multi split. System split zakłada, iż na każdą jedną jednostkę wewnętrzną przypada jedna jednostka zewnętrzna. Natomiast w systemie multi ilość jednostek wewnętrznych przypadających na każdą jednostkę zewnętrzną może wynosić maksymalnie 5. W zależności od potrzeb naszych klientów zawsze doradzimy najbardziej optymalne rozwiązanie chłodnicze dla pojedynczych pomieszczeń, a także kompleksowo dla całych obiektów wielopomieszczeniowych. Wykorzystując system multi split dla 2, 3, 4 lub 5 pomieszczeń można osiągnąć pożądany efekt chłodniczy latem oraz grzewczy zimą można ograniczyć ilość jednostek zewnętrznych do zaledwie jednej sztuki. Oszczędność tego rozwiązania sprawia, że jest ono niezwykle popularne wśród naszych klientów.

Darmowa konsultacja

Napisz do nas lub zadzwoń i umów się na darmową konsultację. Bez kosztów i bez zobowiązań. Montaż klimatyzacji wyceniany jest indywidualnie dla każdego Klienta podczas bezpłatnej wizyty naszego specjalisty. Doradzimy jaki klimatyzator będzie najlepiej spełniać Państwa oczekiwania, a jednocześnie nie nadwyręży budżetu.

Telefon

tel. 796704697
tel. 500406333
tel. 504623967

Adres

Wrzosowa 14
19-300 Straduny
NIP: 8481876720