Darmowy prąd ze słońca

Wykorzystaj prąd ze słońca i zredukuj swoje rachunki związane z energia elektryczną. Posiadasz wolną powierzchnie na dachu lub gruncie? Zainwestuj w własną elektrownię fotowoltaiczną. W dzisiejszych czasach nowoczesne gospodarstwo domowe zużywa coraz więcej energii elektrycznej zwiększając swoje koszty. Montaż instalacji fotowoltaicznej zmniejszy wydatki na enerię elektryczną. Instalacja dodatkowo wyposażona w baterię akumulatorów zapeni ciągłość zasilania w wypadku awarii sieci energetycznej.

Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Instalacje fotowoltaiczne przekształcają energię promieniowania słonecznego w prąd za pomocą paneli zbudowanych z ogniw fotowoltaicznych, które montowane są na dachu budynku lub specjalnej konstrukcji naziemnej oraz inwertera. Pozyskana w ten sposób darmowa energia zasila urządzenia w Twoim domu.

Magazyny energii

Oferujemy magazyny energii dla instalacji fotowoltaicznych. System magazynowania energii umożliwia zmaksymalizowanie wykorzystania energii wytworzonej przez instalację fotowoltaiczną. Idealnie sprawdzi się w przypadku: Istniejącej instalacji fotowoltaicznej, dla osób które szukają nowych możliwości rozbudowy swojego systemu o magazyn energii. Osób poszukujących bezpieczeństwa - zapewnia nieprzerwalny dopływ energii, dzięki funkcji UPS. Osób ceniących sobie elastyczne rozwiązania i planujących rozbudowę instalacji w przyszłości. Kierowców samochodów z napędem elektrycznym lub hybrydowym. Przedsiębiorstw dążących do zmniejszenia obciążenia szczytowego – dzięki funkcji power assist. Osób, które chcą zarządzać instalacją z dowolnego miejsca.

Finansowanie dotacja i ulga podatkowa

Potrzebujesz kredytu? Nasz doradca Ci pomoże! Doradzamy w doborze ulg i dotacji oraz w imieniu Klienta pomagamy w załatwieniu formalności, w tym ulgi "Mój prąd".

Darmowa konsultacja

Napisz do nas lub zadzwoń i umów się na darmową konsultację. Bez kosztów i bez zobowiązań. Dowiesz się jakich oszczędności możesz się spodziewać po zamontowaniu fotowoltaiki. Nie korzystamy z gotowych cenników – nasza oferta zawsze jest dostosowana indywidualnie do Twoich potrzeb.

Telefon

tel. 796704697
tel. 500406333
tel. 504623967

Adres

Wrzosowa 14
19-300 Straduny
NIP: 8481876720